Prekių grąžinimas | Kavos Bankas

Prekių, pinigų grąžinimo teisė

UAB „Kavos bankas“ tikslas - kad pirkėjas liktų patenkintas nupirkta preke.

Visoms prekėms yra suteikiama gamintojo garantija. Jei sutartyje nėra aptartos sąlygos, arba sutartis nėra sudaryta, vadovaujamės pirkimo–pardavimo santykius reglamentuojančiais teisės aktais, t. y. Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir kitais.

Nekokybiškų prekių keitimo ir grąžinimo sąlygos:

  • Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybiškas prekes arba grąžinti pinigus.
  • Pardavėjas įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti nauja analogiška preke bei apmokėti pristatymo ir grąžinimo išlaidas. Tuo atveju, kai pardavėjas neturi analogiškos prekės, jis grąžina pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.

 

Elektroninio vartotojo ginčų sprendimo platforma: prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. Tarnyba @vvtat.lt, tel. 8 5 262 6751, internetinėje svetainėje www.vvtat.lt , jos teritoriniams padaliniams apskirtyse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje  http://ec.europa.eu/ord/

Pastaba: UAB „Kavos bankas“ įsipareigoja besąlygiškai priimti įsigytus produktus per 15 dienų, kurie buvo nenaudojami ir yra nepažeistoje  pakuotėje.

Prekė įdėta į norų sąraša

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos