Apie Kavos Banką

UAB „Kavos bankas“ vykdo projektą „UAB Kavos bankas gamybos skaitmeninimas“, projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-02-0030. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“. Projektui įgyvendinti skirta 858 890 Eur finansavimo lėšų tinkamoms finansuoti išlaidoms apmokėti.

                Projekto tikslas - sukurti  pažangias technologines sąlygas įmonėje, investuojant į lanksčią plataus  pritaikomumo, didesnės pridėtinės vertės produkcijos gamybos sistemą. Ištyrus  paklausą   Lietuvos  ir  tikslinėse eksporto rinkose bei įvertinus įmonės galimybes, parengtas verslo planas, kurio esmė - pažangiausių  technologinių sprendimų  diegimas, veiklos  įvairinimas.  Dėl tinkamos šiuolaikiškos gamybos įrangos ir susijusių integruotų skaitmeninių sprendimų  neturėjimo įmonė nespėja laiku įvykdyti užsakymus, naudojama naujausių rinkos poreikių neatitinkanti technologinė įranga, įmonės gamybos procesas turi technologinių apribojimų, nepakankami IT instrumentai įmonės gamybos procesams efektyviai valdyti. Norėdama išlikti konkurencinga bei siekti savo ilgalaikių tikslų UAB „Kavos bankas“ įsigijo technologinio audito paslaugą ir identifikavo įmonės gamybos procesų skaitmeninimo potencialą. Įvertinusi technologinio audito išvadas, projekto įgyvendinimo metu įmonė investuos į skaitmeninių technologijų įsigijimą (automatizuotą technologinę įrangą bei gamybos apskaitos ir valdymo IT sprendimą). Įgyvendinto projekto rezultatas - ilgalaikis įmonės konkurencingumo, produktyvumo ir pardavimo apimčių augimas.

 Projekto vykdymo pradžia: 2020-05-19.

 Projekto vykdymo pabaiga: 2023-08-31.

Kaip gimė „Kavos bankas “?

Racionalių argumentų pradėti šį verslą nebuvo, vien tik aistra kavai ir vidinis įsitikinimas, kad mes tai sugebėsime.

Pirmąjį italų gamybos kavos skrudinimo aparatą IMPIANTI įsigijome iš žmogaus, kuris bene pirmasis pradėjo kavos skrudinimo verslą Lietuvoje, bet greitai „pasidavė“, neatlaikė konkurencijos.

Aparatas nebuvo tobulas ir skrudinant sukeldavo nemažai galvos skausmo. Nelengva buvo rasti kokybiškų žalių kavos pupelių tiekėjų – biržoje pirkti neįstengėme, o didmenininkai su mažais skrudintojais kalbėjo nenoriai.

Po truputį judėjome į priekį.

Daug valandų teko patiems praleisti prie skrudintuvo, gilintis į kavos skrudinimo subtilybes. Kai pritrūkdavome jėgų, įkvėpdavo Starbucks ir Jamaica coffee sėkmės istorijos.

2006 m. žengėme kitą žingsnį - pirmieji Lietuvoje atidarėme specializuotą internetinę kavos parduotuvę. 

Augant apyvartai, itališko kavos skrudinimo aparato pajėgumai pasirodė maži. Ilgai svarstę „už“ ir „prieš“ nusipirkome „amerikoną“ DIEDRICH - vieną iš moderniausių aparatų nedidelei kavos manufaktūrai. Dabar galėjome ne tik greitai atlikti užsakymus, bet ir skrudinti žymiai daugiau kavų rūšių. Šiuo metu „Kavos banke“ saugoma 30 rūšių žalių pupelių, kurios skrudinamos mažais kiekiais, ir kava per 3 dienas pristatoma pagal Jūsų užsakymą nurodytu adresu.

Sukūrėme ir toliau tobuliname espresso kavos mišinius, specialiai pritaikytus mūsų geografinės platumos gyventojų skoniui.

„Kavos Bankas “ – didžiausias skrudintojas Lietuvoje!

Vežame žalią kavą iš 3-jų žemynų 21 šalies, daugiau nei 35 rūšis! Kiekvieną žalios kavos partiją tikriname laboratorijoje ir tik tada ją skrudiname pagal specialią technologiją. Šiuo metu skrudiname su moderniausia įranga visose Baltijos šalyse! Visi skoniai ir aromatai, kuriais mėgaujamės gerdami kavą, yra skrudinimo proceso rezultatas. Gera skrudinimo įranga ir technologija padeda atskleisti geriausias kavos skonio ir aromato savybes bei išlaikyti aukštą kavos kokybę. Mūsų patirtis kavos rinkoje daugiau nei 30 metų!

Taip pat, norėdami kontroliuoti kavos kokybę nuo dirvožemio iki puoduko – nuomojamės plantaciją Brazilijoje.

Skrudiname tik po užsakymo ir kavos nesandėliuojame! Šviežiai skrudintą kavą taipogi tiekiame į savo kavines - „Kavos Banko Karietą“ Kauno Akropolyje, „Green cafe“ Kaune Laisvės al. 46, Laisvės al. 80 ir prekybos centre "Mega". Taip pat kavą tiekiame į prekybos centrus, įvairių tinklų kavines, įmones.

Esame SCAE - tarptautinės organizacijos, propaguojančios kavos kultūrą ir rengiančios WBC čempionatus, nariai, dalyvaujame tarptautiniuose seminaruose ir parodose. Taip pat remiame kasmetinį renginį Lietuvoje „Kavos kultūros dienos“ ir esame jo dalyviai. Kavos gamybos procese įdiegta RVASVT/ HACCP sistema garantuoja aukštą ir stabilią kokybės kontrolę.

Kokie tolimesni mūsų planai?

Kava mums ne tik verslas, bet ir mūsų aistra, mūsų hobis, todėl neretai skiriame jam ne tik darbo valandas, bet ir laisvalaikį. Todėl, nenorėdami stovėti vietoje, ketiname plėsti asortimentą, vystyti švietėjišką veiklą – rengti kavos degustacijas, seminarus, bendradarbiaujant su profesionaliais degustuotojais kurti originalius kavos mišinius.

Prekė įdėta į norų sąraša

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos